PROTIPULSE - nowy produkt do stosowania przy zwiększonym zapotrzebowaniu na białko

2017-07-16 17:45:49

Protipulse to preparat na bazie białek serwatkowych mleka, wzbogacony w wapń. Produkt jest przeznaczony dla osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko, jak również dla tych, którym standardowe żywienie nie wystarcza do zaspokojenia zapotrzebowania na białko. Preparat, dzięki specjalnej kompozycji, stanowi skuteczne wsparcie w odbudowie beztłuszczowej masy ciała.

Podstawą preparatu są białka serwatkowe, bogate w podstawowe aminokwasy. Po spożyciu zostają one łatwo strawione i przyswojone, co sprawia, że aminokwasy szybko dostają się do krwiobiegu i sprzyjają uruchomieniu anabolizmu mięśniowego, koniecznego do odbudowy beztłuszczowej masy ciała.

Protipulse ma neutralny smak i łatwo rozpuszcza się w produktach spożywczych. Jest idealny do wzbogacenia wszelkich typów posiłków - dań słodkich lub słonych, ciepłych lub zimnych, w formie płynu lub kremu.

Protipulse jest preparatem niekompletnym pod względem składników odżywczych. Należy go stosować jako uzupełnienie diety. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Może być stosowany u osób powyżej 3 roku życia.

Dowiedz się więcej

Nutrisens - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-Media