O Grupie Nutrisens

Grupa Nutrisens specjalizuje się w żywieniu medycznym w takich obszarach terapeutycznych jak: dysfagia, niedożywienie, zaburzenia pracy jelit i choroba Alzheimera. Firma zrodziła się z prostej idei - chęci zaproponowania smacznych i skutecznych produktów o dużej wartości odżywczej, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb wybranych grup pacjentów.

W Nutrisens dokonujemy wszelkich starań, aby dzięki posiadanemu doświadczeniu naukowemu, nowatorskim formom i olbrzymiej dbałości o smak, żywienie medyczne było nie tylko skutecznie, ale również przyjemne. Podstawą naszej misji jest zapewnienie smacznych i skutecznych produktów odżywczych na każdym etapie życia. Wyróżnia nas bezkompromisowość w dążeniu do osiągania doskonałego smaku naszych produktów.

Głównym założeniem naszej misji jest odpowiedź na proces starzenia się światowej populacji i wzrost występowania chorób przewlekłych poprzez poprawę zaspokojenia potrzeb żywieniowych pacjentów. W tym celu każdego dnia współpracujemy z ośrodkami naukowymi i bardzo dużą grupą specjalistów: pracowników służby zdrowia, technologów żywienia, dietetyków i naukowców.

WARTOŚCI

Wartości, które nas reprezentują, to:

  • Doskonałość – Chcemy proponować tylko to, co najlepsze.
  • Innowacja – Jesteśmy zdeterminowani do znajdowania rozwiązań, które jeszcze nie istnieją - by uczynić codzienność osób chorych lepszą.
  • Dyspozycyjność – Nasz zespół jest w pełnej dyspozycji, gotowy do szybkiej reakcji na Państwa uwagi i sugestie.
  • Odpowiedzialność – Jesteśmy specjalistami w tym co robimy i ponosimy za to pełną odpowiedzialność, przyjmując zarówno krytykę, jak i pochwały.
  • Wiedza – Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc w jak najlepszym zrozumieniu zagadnień dotyczących dietetyki klinicznej oraz problematyki związanej z żywieniem i zdrowiem.

MISJA

Misja Nutrisens jest obecna w każdym naszym działaniu i na każdym etapie pracy nad naszymi produktami:

Koncepcja – zintegrowane centrum rozwoju

W zintegrowanym centrum rozwoju Nutrisens technolodzy żywienia i dietetycy opracowują innowacyjne produkty najwyższej jakości, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Produkcja – trzy zintegrowane zakłady produkcyjne

Dysponowanie doskonale zorganizowanymi i nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi jest konieczne, aby zawsze posiadać możliwość reagowania na potrzeby naszych klientów oraz proponować nowatorskie i dedykowane produkty. Dzięki naszym zakładom jesteśmy pewni, że gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają posiadane certyfikaty ISO 22000 oraz HACCP.

  • Beaune – produkty o konsystencji kremowej i produkty świeże
  • Autun – produkty suche w formie proszków
  • Loudun – produkty sterylizowane i pakowane

Współpraca z naszymi klientami

Zespół konsultantów Nutrisens stale podnosi swoje kwalifikacje i posiada szeroką wiedzę w obszarze żywienia klinicznego. Zarówno konsultanci, jak i zespół naszych dietetyków i technologów jest stale do Państwa dyspozycji - by udzielać wszelkich informacji na temat produktów Nutrisens oraz odpowiadać na Państwa uwagi i sugestie w celu ciągłego poszerzania i udoskonalania naszej oferty.

Więcej o Grupie Nutrisens tutaj

Nutrisens - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-Media